Запрос договора

Наші проекти

 • Янголи Watsons
  Щорічно в Україні близько 4 000 дітей із вадами серця змушені проходити через небезпечні операції. Більшість із них проводять за застарілими методиками, що зумовлено браком коштів. Тому ми створили особливий проект, який допоможе придбати для дітей оклюдери – крихітні імпланти, які допомагають діткам з хворим серцем уникнути складних “відкритих” операцій. Оклюдери ми передаємо до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
  Давай поборемо рак разом
  За сумною статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за темпами розповсюдження раку Україна є другою в Європі та п’ятою за рівнем смертності дитячого раку. Кожного року в Україні у 150 тис. чоловік діагностується рак, і – що не менш важливо – кожного року вік захворювання зменшується. Дитячий рак має свої особливості, та він набагато легше піддається лікуванню. Мета проекту «Давай поборемо рак разом» – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей в Україні.
  подробнее
 • Компанія Watsons Україна — соціально відповідальна компанія, яка дбайливо ставиться до енергоресурсів. Ми маємо активну позицію в питанні підвищення інформованості співробітників і клієнтів компанії про енергозберігаючі технології, та стимулюванні формування економної моделі поведінки по відношенню до енергоресурсів. З цією метою в нашій компанії запущено проект «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ».

  подробнее
 • Watsons — соціально відповідальна компанія не тільки по відношенню до покупців але і по відношенню до співробітників!

  В рамках своєї діяльності ми намагаємося звести до мінімуму вплив діяльності нашої компанії на екологію. Так однією з власних КСВ ініціатив компанії, стало створення Зеленого офісу.

  подробнее

Хочете завжди бути в курсі
нових тендерів від
WATSONs

Подписаться на рассылку