Запрос договора

Зелений офіс

Watsons – соціально відповідальна компанія не тільки по відношенню до покупців але і по відношенню до співробітників!

В рамках своєї діяльності ми намагаємося звести до мінімуму вплив діяльності нашої компанії на екологію. Так однією з власних КСВ ініціатив компанії, стало створення Зеленого офісу.

1

В компанії діє політика «Зелений офіс». Що це означає? Дуже просто – відповідальне ставлення до ресурсів з думкою про збереження планети. Здавалось би, що це дуже амбітна ціль, але щоденні маленькі кроки кожного можуть наблизити до неї.

Отже, що ми робимо для того, щоб зробити нашу планету зеленішою:

 

  • Завжди використовуємо двосторонній друк;
  • На кухні у нас стоять паперові стаканчики, замість пластикових;
  • Ми використовуємо безфосфатні мийні засоби;
  • В офісі (як і в кожному магазині) у нас встановлені бокси для збору вживаних батарейок. Також збираємо пластикові корки з пляшок;
  • Створюємо відповідну «зелену» атмосферу – в офісі у нас дуже багато рослин.

Філософія «зеленого офісу» неможлива баз енергоефективності. У Watsons всі працівники стараються ефективно використовувати світло та воду. Окрім того, в магазинах, на складі та в офісі  нас встановлено енергозбережне обладнання: економні лампочки, датчики руху тощо.

Наша позиція щодо мікропластику

Мікропластик – це тверді синтетичні полімерні (пластмасові) частинки, нерозчинні у воді. Через невеликі розміри (<5 мм) вони часто проходять через системи фільтрації стічних вод і можуть забруднювати водні шляхи; мікропластик впливає на харчовий ланцюг, оскільки він може потрапити в організм морських тварин.

Косметика/засоби особистої гігієни становлять 2% забруднюючих речовин в океані, які містять мікропластик.

  У 2014 році, не чекаючи законодавчої ініціативи щодо заборони на використання мікропластику, Група компаній Watsons заборонила його використання у виробництві власних брендів косметики та засобах особистої гігієни.

Щоб і надалі виконувати свої зобов’язання по відношенню до навколишнього середовища, компанія Watsons Україна вирішила розширити заборону на всі засоби для зняття косметики / засоби особистої гігієни, які містять мікропластік та поставила собі за мету припинити продажі таких засобів до кінця 2019 року.  

Збір батарейок

У 2013 році Watsons розпочала всеукраїнський збір вживаних батарейок. Для цього Watsons встановив спеціальні контейнери в магазинах і в офісі. Станом на 2017 рік їх було зібрано понад 40 тонн. Усвідомлюючи проблему утилізації, компанія також підтримала ініціативу Громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» зі збору коштів для налагодження цього процесу в Україні.

Але, на жаль, виявилося, що єдиний завод в Україні більше не мав можливості для офіційної переробки батарейок. Позиція компанії – бути відповідальною до кінця, тому, крім збору, необхідно було вирішити проблему утилізації батарейок. У 2018 році Watsons прийняла рішення переробляти батарейки на німецькому заводі з переробки відходів Redux.

Перевірити повідомлення
про розміщення нового тендеру
WATSONs


Підписатися на розсилку