Запрос договора

Календар тендерів

Календар тендерів компанії Watsons

 

Економіка орієнтована на потреби людей. З ростом потреб відбувається і розвиток способів і засобів їх задоволення. Компанія Watsons має велику мережу роздрібних магазинів і аптек не тількив Україні, а й у світі.

Забезпечувати співробітників і клієнтів якісними послугами і товарами допомагають торги. Календар тендерів має досить щільну сітку зустрічей і заходів, спрямованих на пошук кращих ринкових пропозицій.

Наша компанія цінує свою позитивну репутацію, яка заснована на відгуках клієнтів, тому для нас важливо дотримуватись правил.

Це означає, що процедура подачі заявок на участь в тендері має регламент і він завжди доступний на нашому сайті. Календар проведення тендерів містить точні терміни і умови прийому заявок. Інша необхідна інформація доступна в архіві, який пропонується завантажити за допомогою будь-якого гаджета.

У вкладці «Календар тендерів» ви можете вибрати тип тендерної процедури, географію постачальників, вид послуги або товару.

Перевага віддається лідерам ринку, але молоді перспективні організації, які мають кваліфікованих працівників, надають якісний продукт і можуть це підтвердити, нарівні з усіма мають право брати участь в торгах.

Основні потреби компанії:

  • обладнання для торгових точок;
  • офісні меблі;
  • нові можливості трансферу працівників;
  • стратегії бізнес-просування.

Якщо ви підприємець і хочете співпрацювати з Watsons — календар тендерів допоможе зорієнтуватись у поточних та запланованих заходах. Ми завжди раді новим пропозиціям.

Хочете завжди бути в курсі
нових тендерів від
WATSONs

Подписаться на рассылку