Запрос договора

Корпорация a.s. WATSONS group

A. S. Watson Group має більше 15 000 роздрібних магазинів, що пропонують різні товари — від елітної косметики і парфумерії до продуктів харчування, колекційних вин, електроніки і роздрібних точок в аеропортах. Компанія A. S. Watson налічує понад 140 000 співробітників і є членом відомого Гонконзького конгломерату CK Hutchison Holdings, основні сфери діяльності, якої стосуються морських портів і супутніх послуг, телекомунікацій, приватної власності і готелів, роздрібної торгівлі та виробництва, енергетики та інфраструктури. Компанії цього конгломерату розташовані в 52 країнах світу.

История корпорации Watsons

WATSONS Україна

У 1993 р в Києві за адресою вул. Шота Руставелі, 19 відбулося відкриття першого магазину, з якого в 1996 році почався розвиток торговельної мережі ДЦ. Створюється компанія «Дистриб’ютор-Центр» з метою роздрібних продажів товарів побутової хімії, парфумерії, косметики та особистої гігієни.

Наступного року офіційно відкрито перший магазин мережі ДЦ. У липні зареєстровано ТОВ «Дистриб’ютор-Центр».

подробнее о Watson Ukraine
178 Лет
корпорации Watsons
27 Года
на рынке украины
420 магазинов
открыто в Украине
16 аптек
открыто в Украине
сотрудников
работают в украине

Наші цінності

Культура компанії – це наша ДНК, що складається з таких простих, але надважливих цінностей:

 • Залученість – участь у всіх процесах, зацікавленість в роботі та в житті компанії;
 • Робота в команді – ефективно співпрацювати одне з одним, бути чесним та відкритим з колегами;
 • Науковий підхід – тестувати та перевіряти нові рішення та ідеї, користуватись перевіреним фактами, спиратись на успішний досвід;
 • Інновації – завжди йти в ногу з часом, застосовувати новітні технології та сучасні підходи до робочих процесів;
 • Любов до компанії – розділяти цінності своєї компанії, прагнути до спільних цілей та справді любити свою роботу.

Люди, які працюють у Watsons – однодумці. Для них цінності компанії, це не просто слова на папері. Це те, що робить з нас велику та сильну команду, допомагає злагоджено та ефективно працювати.

Кожен з нас знає, що головна мета Watsons – це засвітити усмішку на обличчі нашого клієнта, а значить – зробити його щасливим.

узнать больше о наших ценностях

Наши проекты

 • Янголи Watsons
  Щорічно в Україні близько 4 000 дітей із вадами серця змушені проходити через небезпечні операції. Більшість із них проводять за застарілими методиками, що зумовлено браком коштів. Тому ми створили особливий проект, який допоможе придбати для дітей оклюдери – крихітні імпланти, які допомагають діткам з хворим серцем уникнути складних “відкритих” операцій. Оклюдери ми передаємо до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
  Давай поборемо рак разом
  За сумною статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за темпами розповсюдження раку Україна є другою в Європі та п’ятою за рівнем смертності дитячого раку. Кожного року в Україні у 150 тис. чоловік діагностується рак, і – що не менш важливо – кожного року вік захворювання зменшується. Дитячий рак має свої особливості, та він набагато легше піддається лікуванню. Мета проекту «Давай поборемо рак разом» – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей в Україні.
  подробнее
 • Компанія Watsons Україна — соціально відповідальна компанія, яка дбайливо ставиться до енергоресурсів. Ми маємо активну позицію в питанні підвищення інформованості співробітників і клієнтів компанії про енергозберігаючі технології, та стимулюванні формування економної моделі поведінки по відношенню до енергоресурсів. З цією метою в нашій компанії запущено проект «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ».

  подробнее
 • Watsons — соціально відповідальна компанія не тільки по відношенню до покупців але і по відношенню до співробітників!

  В рамках своєї діяльності ми намагаємося звести до мінімуму вплив діяльності нашої компанії на екологію. Так однією з власних КСВ ініціатив компанії, стало створення Зеленого офісу.

  подробнее

Хочете завжди бути в курсі
нових тендерів від
WATSONs

Подписаться на рассылку