Запрос договора

Соціальна відповідальність

Янголи Watsons
Щорічно в Україні близько 4 000 дітей із вадами серця змушені проходити через небезпечні операції. Більшість із них проводять за застарілими методиками, що зумовлено браком коштів. Тому ми створили особливий проект, який допоможе придбати для дітей оклюдери – крихітні імпланти, які допомагають діткам з хворим серцем уникнути складних “відкритих” операцій. Оклюдери ми передаємо до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
Давай поборемо рак разом
За сумною статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за темпами розповсюдження раку Україна є другою в Європі та п’ятою за рівнем смертності дитячого раку. Кожного року в Україні у 150 тис. чоловік діагностується рак, і – що не менш важливо – кожного року вік захворювання зменшується. Дитячий рак має свої особливості, та він набагато легше піддається лікуванню. Мета проекту «Давай поборемо рак разом» – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей в Україні.


За час існування проекту Янголи Watsons :

— Зібрано майже 2,7 млн гривень з продажу ексклюзивних магнітів;

— Перераховано понад 57 тис. балів з карток учасників Watsons Club;

— Понад 675 тисяч чоловік долучилось до проекту та стали Янголами Watsons;

— Зроблено понад 40 операцій.

Кошти перераховують з продажу ексклюзивних магнітів, які можна придбати в магазинах мережі та інтернет-магазині, балів з карток учасників Watsons Club та продукції з позначкою «Watsons Exclusive». У квітні 2018 року проект переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий внесок у Ціль сталого розвитку №3 «Міцне здоров’я».

Більше про проект 

 

Влітку 2017 року стартував інший соціальний проект – «Давай поборемо рак разом» спільно з благодійним фондом «Таблеточки». Мета проекту – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей.

Для цього перераховують одну гривню з кожного придбаного товару певної категорії власної торгової марки Lucky Day. За півтра року зібрано понад 457 тис. грн. На ці кошти постійно купують медичні препарати для відділень онкології та онкогематології обласних лікарень (Житомирська, Запорізька, Чернігівська, Рівненська обласні дитячі лікарні).

Більше про проект

 

Окрім того, вже понад 7 років компанія опікується Смілянською школою-інтернат і Броварським центром реабілітації дітей з інвалідністю.

Хочете завжди бути в курсі
нових тендерів від
WATSONs

Подписаться на рассылку