Запрос договора

Види тендерів

Відкритий тендер — тендер, в якому можуть взяти участь всі бажаючі отримати замовлення на поставку матеріалів / товарів або послуг / робіт, юридичні та фізичні особи — суб’єкти підприємницької діяльності. При проведенні відкритого тендера запрошення взяти в ньому участь звернено до всіх бажаючих.

Закритий тендер– тендер, в якому можуть взяти участь тільки особи, спеціально запрошені для цієї мети Організатором. Тендер визначається закритим тільки у виняткових випадках і за рішенням Тендерного комітету. На засіданні Тендерного комітету Замовник зобов’язаний довести необхідність проведення саме цього виду тендера. Лише після позитивного рішення Тендерного комітету потенційним постачальникам розсилаються запрошення до участі в тендері. Право участі надається тільки тим організаціям, які мають достатньо можливостей, щоб здійснити весь обсяг пропонованих замовником робіт, послуг або поставок матеріалів / товарів.

Електронні торги — торги на електронному майданчику, що дозволяє укладати угоди купівлі-продажу між підприємствами за допомогою інтернет-ресурсу.

Редукцион – тендер на зниження ціни. Проводиться в офісі Компанії.

Інші способи закупівель:
Запит комерційних пропозицій — проводиться тільки при невеликих обсягах закупівель (менш 180 000грн. З урахуванням ПДВ) по одному контрагенту протягом календарного року з оформленням договору.
Безальтернативна закупівля (закупівля у єдиного постачальника) — проводиться у випадках, коли в силу об’єктивних причин потреба Замовника в матеріалах, товарах, роботах чи послугах може задовольнити тільки певний постачальник.

Елементарно, Ватсонс!

Проведення тендеру передбачає взаємовигідну співпрацю компаній, зацікавлених як у купівлі, так і в продажу товарів і послуг. Перші можуть аналізувати наявну пропозицію і робити оптимальний вибір, другі — розширювати географію впливу за рахунок того, що якісно виконують роботи в великих масштабах. Види договору закупівлі і тендеру можуть варіюватися в залежності від актуальних потреб і можливостей організації-ініціатора тендера.

Брати участь у відкритому тендері можуть всі бажаючі, зайняті у підприємницькій діяльності, тоді як на закриті тендери учасники запрошуються вибірково. Вільний доступ до участі у відкритих торгах значно розширює масштаби заходу, виникає необхідність аналізувати великі обсяги інформації про пропозицію, тому проведення відкритих закупівель процес тривалий. Різні види тендерів, що проводяться нашою компанією, роблять нас лояльними по відношенню до підрядників та клієнтів.

Якими б не були види тендерів, порядок і умови проведення залишаються незмінними в наступних пунктах:

1.Документація повинна бути викладена на рідній мові тієї держави, якій належить компанія.
2.Подача або відгук заявок на участь, внесення коректив здійснюється у вказаний замовником час.
3.Оформлення необхідних документів має відповідати вимогам замовника.

 

Хочете завжди бути в курсі
нових тендерів від
WATSONs

Подписаться на рассылку